Haber

Taraftar Karşıyaka’da İlker Ergüllü’ye Destek

TFF 3. Lig’de büyük kongre tartışmalarının devam ettiği Karşıyaka’da Karşıyaka Taraftarlar Derneği ve Çarşı Grubu, eski basketbol şube başkanı İlker Ergüllü’nün adaylığına destek verdi. Yeşil-kırmızılılar arasında 5,5 yıldır kulübü yöneten lider Turgay Büyükkarcı’ya taraftarlar adına kongre çağrısı yapan Taner Ütüklerli, Büyükkarcı’nın yeni bir futbol şube yönetimi oluşturmak için temaslarını hatırlatarak, “Millet 1 haftadır görüşülen isimler bizim için çok değerli ama ne yazık ki hep bir gecikme oluyor ve olumlu sonuçlanıyor.Bu da yetmezmiş gibi sizlerin de Mustafa Özçakar gibi bir başka büyük olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Karşıyakalılar camiamızın ve taraftarımızın saygı duyduğu, güvendiği insanları algı malzemesi yapsın.”

“İlker Ergüllü başkanlığında çok güçlü bir oluşum var” diyen Ütüklerli, yaptığı açıklamada, “Karşıyaka’mıza yakışır bir profile sahip insanlardan oluşan bu oluşum, KSK’ya maddi katkı anlamında da kişisel fedakârlıklardan kaçınmayacaktır. şirketleşmeyi hiçbir zaman düşünmemiş ve kulübümüzün çok medeni bir anlayışla yönetilmesine talip olmuştur.Kulübümüzün mevcut değerini daha yukarılara taşıyacağını gördüğümüz İlker Ergüllü ve ekibine şampiyonluklar yaşatacağımıza inanıyoruz. Şampiyonluk görmemiş kardeşlerimiz Karşıyaka’nın marka değerini yükseltecek, desteğimizi herkes hissedecek.”

Karşıyaka’da olağan mali genel kurulun toplanacağı tarihi 18 Temmuz olarak belirleyen yönetim, seçilmiş genel kurulun taleplerine yanıt vermedi.

aralikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu